O mnie, o zdjęciach, o blogu

 
Dziewczyna zakochana w kwiatach ...

Mam 17 lat, kręcone włosy i równie pokręconą osobowość. Moją pasją są języki obce, aktualnie uczę się trzech na raz. Kocham piłkę nożną, Gwiezdne wojny i Harrego Pottera. Mam słabość do seriali i najczęściej oglądam kilka naraz, uwielbiam też spędzać popołudnia przy dobrej książce.

... i zdjęciach
 Moja przygoda z fotografią zaczęła się od przyglądaniu się wszystkiemu. Łapałam chwile i zapisywałam je w pamięci, by kiedyś wrócić do pięknych widoków nieba, czy cudownych kwiatów w ogrodzie. Wtedy odkryłam, że obrazy można zapisać na stałe tak, aby inni dostrzegli to, co my. I od tamtej chwili trwa moja miłość do fotografii. Staram się rozwijać, próbować nowych rzeczy i eksperymentować. Od maja 2013 posiadam własną lustrzankę, która stała się ona moim ukochanym towarzyszem spacerów o zachodzi słońca, czy też luźnych spotkań z przyjaciółmi.
Podobno o zdjęciach mogę mówić godzinami, sama nie wiem. Najbardziej lubię fotografować ludzi, kocham także czarno-biel. Więcej o tym, co mi w duszy śpiewa możecie przeczytać na blogu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz